W niedzielę 11 września br., na Mszy Świętej o godz. 11:00 z udziałem Dzieci, Ksiądz Proboszcz poświęcił tornistry oraz szkolne książki i przybory najmłodszych Uczniów, rozpoczynających naukę w nowym roku szkolnym. Dzieci z klas I – III otrzymały także pomoce dydaktyczne na kolejny rok przygotowań przed I Komunią Świętą.

Po mszy św. odbyło się spotkanie dla rodziców i dzieci z klasy III, które w kolejnym roku przystąpią do Sakramentu I Spowiedzi Św. i I Komunii Św.

Dziękujemy Rodzicom za troskę o obecność Dzieci na niedzielnej Eucharystii oraz o obecność Pana Boga w ich życiu.

Wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy, aby pilnie uczyli się zdobywając jak najwięcej wiedzy, mieli wielu przyjaciół, pokochali swoją szkołę, poznawali życie i działalność Pana Jezusa i pogłębiali swoją wiarę!

Szczęść Boże!