W II Niedzielę Wielkanocną tj. Niedzielę Miłosierdzia Bożego przed każdą Mszą Św. modliliśmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Polecaliśmy Miłosiernemu Jezusowi sprawy całego świata, sprawy naszej Ojczyzny i naszej Parafii. Szczególnie prosiliśmy o dobre przygotowanie i owocne przeżycie Jubileuszowych Misji Ewangelizacyjnych, które w naszej parafii rozpoczną się już za tydzień.

Przed Mszą Św. o godz. 11:00 w uroczystej procesji do świątyni weszła nasza Schola parafialna, ubrana w nowe peleryny. Ksiądz Proboszcz poświęcił stroje chłopców i dziewczyn śpiewających w Scholi, dziękując wszystkim zaangażowanym w działalność Scholi: Kamili i Agacie – moderatorkom i opiekunkom Scholi, wszystkim Członkom Scholi oraz rodzicom, którzy pomagają dzieciom w udziale w próbach i liturgii.

Na koniec wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

Naszej Scholi dziękujemy za uświetnianie liturgii i życzymy Opieki Maryi Królowej Polski – Patronki naszej Parafii, i Świętej Cecylii – Patronki śpiewu kościelnego!

Szczęść Boże!