W niedzielę 26 maja br. w Uroczystość Najświętszej Trójcy w naszej parafii miało miejsce przyjęcie przyrzeczeń i błogosławieństwo 20 Sióstr Różańcowych, które założyły nowe Koło Żywego Różańca. Zelatorką, tzn. opiekunką koła jest Karolina Bogusz z Gocławia. Przed Mszą Św. o godz. 11:00 Siostry z nowo powstałego Koła prowadziły modlitwę różańcową, a w czasie Mszy Św. złożyły przyrzeczenia codziennego odmawiania tajemnicy różańcowej. Ks. proboszcz przyjął przyrzeczenia i każdej Siostrze wręczył różaniec wraz z wszystkimi tajemnicami. Po Mszy Św. był jeszcze czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Od tego momentu w naszej parafii działają już cztery Koła Żywego Różańca: dwa kobiece, jedno męskie i jedno dzieci.

Tego dnia modliliśmy się także za nasze Mamy w dniu ich święta. Prosiliśmy o opiekę Maryi nad nimi, a dla zmarłych Mam prosiliśmy o łaskę Nieba.

Maryjo, Królowo Różańca Świętego – módl się za nami!