5.02.2023 – I rocznica powstania Koła Żywego Różańca

W czwartek 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego Siostry z Koła Żywego Różańca z naszej Parafii przeżywały I rocznicę powstania wspólnoty, która liczy 20 kobiet. Na Mszy Św. o godz. 17:00 modliliśmy się ich intencji, prosząc o Boże Błogosławieństwo dla Sióstr oraz ich rodzin. Modliliśmy się także w intencji ks. Kazimierza Momonta i ks. Jana Spólnego z Gończyc, którzy byli inicjatorami powstania Koła. Wcześniej odmówiliśmy część Różańca w tych intencjach.

5 lutego w niedzielę po południu odbyło się spotkanie Wspólnoty w domu parafialnym. Była modlitwa, rozmowy i oczywiście tort urodzinowy! Otaczajmy modlitwą naszą wspólnotę Koła Żywego Różańca. Siostry każdego dnia modlą się w wielu intencjach, również w intencji naszej Parafii.