Z inicjatywy naszej wspólnoty parafialnej w czasie urlopowym, w okresie wakacji zatroszczyliśmy się także o wygląd naszego cmentarza parafialnego. Jednym z głównych zadań, które należało wykonać, było odnowienie ogrodzenia cmentarnego. Zadanie nie było łatwe, ponieważ było to ponad 300 mb płotu. Wielu z nas zaangażowało się w tę pracę. Wszyscy czyścili drewniane sztachety, usuwali mech i odczyszczali betonowe słupki, aby na koniec wszystko pomalować. Przy okazji zadbaliśmy o tereny okalające działkę cmentarza oraz posprzątaliśmy śmieci. Pracowało nas wielu. Młodsi i starsi, mężczyźni i kobiety, ks. proboszcz i jego parafianie, także młodzież, która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania. Wszyscy pracowaliśmy wspólnie, by także okazać w ten sposób szacunek naszym zmarłym i pokazać naszą troskę o wspólne sprawy. Galeria prezentuje nasze prace i efekt końcowy. Wierzymy, że jak mówił ks. proboszcz: „zmarli spoczywający na tym cmentarzu cieszą się w niebie i będą naszymi orędownikami u Boga”.